ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Idol 2017: Ewa Farna jurorką! "Nie będę za dużo słodzić!"

Idol 2017: Ewa Farna jurorką! "Nie będę za dużo słodzić!"

08.11.2016, godz. 12:47
Ewa Farna nagrywa nowy teledysk. Klip do Na Ostrzu tuż tuż
Na Ostrzu - to tytuł piosenki, do której Ewa Farna nagrywa teledysk foto: © AKPA

Ewa Farna w jury Idola! Piosenkarka w jury zasiądzie obok Elżbiety Zapendowskiej. Wokalistka już wiosną będzie oceniać nowe muzyczne talenty. W rozmowie z RMF FM ostrzegła, że nie będzie dużo słodzić!

Kto zasiądzie w jury Idola? Do tej pory potwierdzona była wyłącznie obecność Elżbiety Zapendowskiej. W rozmowie z RMF FM Ewa Farna zdradziła, że przyjęła ofertę Polsatu i dołączyła do jury Idola. Kto będzie oceniał uczestników oprócz Farnej i Zapendowskiej? Tego jeszcze nie wiadomo. Nieoficjalnie mówi się, że do programu dołączy Kora. Jednak tej informacji jeszcze nie potwierdzono. Ewa Farna o przyjęciu posady jurorki w Idolu opowiedziała na antenie RMF FM. Aktualnie wokalistka przebywa w Pradze i przygotowuje koncert, który podsumuje 10-lecie jej kariery. Później wróci do Polski na pierwsze nagrania do wznowionej edycji Idola. Farna ma już jurorskie doświadczenie - zasiadała w jury 3. sezonu Česko Slovenská Superstar (2013) - wspólnej czeskiej i słowackiej wersji programu Idol. W rozmowie z radiem RMF FM piosenkarka zapowiedziała, że nie będzie słodzić uczestnikom show.

Czy w Idolu wystąpi Kuba Wojewódzki?

Kilka dni temu Wojewódzki umieścił na Instagramie zdjęcie z Ewą Farną. Showman podpisał fotografię słowami "Idol is coming to town". Dzisiaj wiemy już, że w jury programu zasiądzie Ewa. Czy podobnie będzie z Kubą? Przypomnijmy, że dziennikarz zasiadał w jury Idola w pierwszych edycjach show.

ZOBACZ: Idol 2016. Castingi - gdzie i kiedy? [HARMONOGRAM]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: