ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Idol 2017 odcinek 12: Uczestnicy zaśpiewają światowe hity o miłości

Idol 2017 odcinek 12: Uczestnicy zaśpiewają światowe hity o miłości

03.05.2017, godz. 08:30
Idol 2017
foto: Polsat

Już dziś wieczorem uczestnicy Idola 2017 zmierzą się z największymi hitami o miłości. Czy Angelika Żelka Zaworka, Adam Kalinowski, Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba oraz Jakub Krystyan poradzą sobie z zadaniem lepiej niż przed tygodniem? 12. odcinek Idola dziś o godzinie 20.00 w Polsacie.

W dzisiejszym odcinku Idola 2017 uczestnicy zaśpiewają największe przeboje o miłości. Najlepsza piątka zmierzy się hitami Rihanny, Eda Sheerana, U2 czy Maroon 5. Angelika Żelka Zaworka, Adam Kalinowski, Karolina Artymowicz, Mariusz Dyba oraz Jakub Krystyan mają nadzieję, że tym razem poradzą sobie lepiej niż przed tygodniem.

- Śpiewam numer, który uwielbiam i który gra mi mocno w sercu - wskazuje Mariusz Dyba. - To będzie niespodzianka, ale bardzo cieszę się z piosenki, którą mam - zauważa natomiast Karolina Artymowicz.

Ich występy tradycyjnie ocenią jurorzy: Ela Zapendowska, Janusz Panasewicz, Ewa Farna i Wojtek Łuszczykiewicz. Jednak o tym, kto zostanie w programie, a kto pożegna się z szansą na wygranie nagrody głównej i mianem idola, zdecydują widzowie.

12. odcinek Idola 2017 już dziś o godzinie 20.00 w Polsacie.

Zobacz: Milionerzy. Zapytali o...TEGO nikt się nie spodziewał!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: