ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Idol 2017, odcinek 2. Za nami casting w Poznaniu!

Idol 2017, odcinek 2. Za nami casting w Poznaniu!

22.02.2017, godz. 21:54
Idol
foto: materiał prasowy

Za nami kolejny odcinek Idola w nowej odsłonie! Co się działo? Widzieliśmy zmagania uczestników z castingu w Poznaniu. Nie było fajerwerków, ale kilka zaskoczeń było.

Idol 2017, odcinek 2. pokazał nam zmagania uczestników z Poznania o kolejny etap w show. Jurorzy wielu dali szansę tylko po to, żeby odrzucić ich na kolejnym etapie. Tak przynajmniej żartowali! Dobry humor nie opuszczał i jurorów i uczestników. Bardzo pozytywne wrażenie zrobił Dymek, czyli Damian Dymek, który skończył ze studiami. Co miał na myśli? Nie wie nikt. Jego występ pięknie skomentowała Ewa Farna: Ja nie wiem na jakiej fali on jedzie, ale jestem na tak. Podobnie Szymon informatyk i Jakub trener personalny oraz Przemek (przy którym Maciej Rock krzyczał, że jak jurorzy mogli przyjąć tego świra). Nikt nie spodziewał się, że przejdą dalej, a jednak!

Niestety w tym odcinku zabrakło wyznań z życia jurorów. Chociaż Wojtek pytał Szymona, czy można usunąć zdjęcia, które wysłał, a których nie powinien był... Odpowiedź zna każdy, nie można. Jesteście ciekawi co jeszcze się działo? Zobaczcie naszą relację na żywo z drugiego odcinka Idola!

Zobacz: Idol 2017, odcinek 2. zapis relacji na żywo na Se.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: