ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Iga Lis rezygnuje z modelingu na rzecz... "Jej dwa lata rysują się słabo"

Iga Lis rezygnuje z modelingu na rzecz... "Jej dwa lata rysują się słabo"

16.09.2016, godz. 13:21
Źródło: Paulina Koziejowska

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, Iga, jakiś czas temu rozpoczęła przygodę z modelingiem. Wzięła udział w kilku prestiżowych pokazach mody jako modelka. Dziewczyna świetnie się sprawdziła w tej roli, jednak postanowiła porzucić bycie modelką. Czemu pogardziła wybiegiem?

Paulina Koziejowska z tv.se.pl odwiedziła niedawno studio Dzień Dobry TVN. Korzystając z okazji zapytała Kingę Rusin o dalsze plany jej córki Igi Lis. Okazało się, że w najbliższym czasie nie zobaczymy Igi nie wybiegu modowym! Dziewczyna obrała dla siebie inną przyszłość! - Moja córka nie robi kariery w modelingu. Chciała spróbować, spróbowała, zobaczyła. Super - komentuje słynna prezenterka.

- Iga zaczyna w tej chwili IB więc będzie robiła maturę międzynarodową. Nie wiem kiedy znajdzie czas na sen- żali się troskliwa mama. Okazuje się, że Iga ma więcej zajęć, niż jej mama, która przecież słynęła jako bardzo pilna uczennica. - Te jej dwa lata rysują się słabo - wyznała Rusin. Co z modelingiem? Jest mniej ważny niz nauka? - Są rzeczy ważne i ważniejsze i trzeba dokonywać wyborów. Jedno nie wyklucza drugiego. Co ma być, to będzie - podsumowała gwiazda TVN.

Zobacz: Kinga Rusin: Klepałam biedę w Ameryce! [ZDJĘCIA]

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: