ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ile kosztują paznokcie u Maślaka? Mister Polski dorobi się na salonie stylizacji paznokci?

Ile kosztują paznokcie u Maślaka? Mister Polski dorobi się na salonie stylizacji paznokci?

04.08.2016, godz. 15:31
Ile kosztują paznokcie u Maślaka?
foto: © AKPA

Rafał Maślak wydał wszystkie swoje oszczędności na salon stylizacji paznokci. Czy na robieniu manicure można się dorobić? Sprawdzamy ceny zabiegów w salonie Mistera Polski!

Tytuł Mistera Polski 2014 dał Rafałowi Maślakowi możliwość zaistnienia w polskim show-biznesie. Po dwóch latach pozowania na ściankach i zarabiana na reklamach w końcu postanowił "przejść na swoje". Wszystkie oszczędności zainwestował w stworzenie salonu stylizacji paznokci. Akademia Semilac Rafała Maślaka zaczęła działać 4 sierpnia 2016 roku. Jak sam przyznał - zaryzykował, bo nie ma pewności, czy biznes wypali. Jednak jego entuzjazm i zaangażowanie mogą zaowocować sporymi zyskami. Postanowiliśmy sprawdzić, ile trzeba zapłacić za kolokwialne 'zrobienie paznokci' u Mistera Polski. Ceny w salonie Maślaka zależą od rodzaju usługi. Najtańszy jest manicure klasyczny z 'kolorem', za który trzeba zapłacić 60 złotych. Najdroższa usługa to przedłużanie płytki metodą żelową 'french', za którą zapłacimy 210 złotych. Dodajmy, że salon paznokci Maślaka znajduje się niemal w centrum Warszawy. Biorąc pod uwagę ceny w innych warszawskich, salonach trzeba przyznać, że Mister Polski nie zdecydował się na wysokie stawki.

Co ciekawe, Rafał Maślak w rozmowie z reporterką superexpress.tv przyznał, że salon stylizacji paznokci kupił z myślą o swojej ukochanej.

ZOBACZ: Rafał Maślak: O miłość trzeba walczyć!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: