ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ile zarobiła Małgorzata Rozenek? Ta kwota robi wrażenie!

Ile zarobiła Małgorzata Rozenek? Ta kwota robi wrażenie!

22.11.2016, godz. 05:00
MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN
MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN foto:

Po chudym 2015 roku 2016 był dla Małgorzaty Rozenek (38 l.) wyjątkowo udany. Perfekcyjna Pani Domu wróciła na szczyt popularności. Wystąpiła w tym roku już w trzech programach telewizyjnych, a kolejne są w drodze. Sława przełożyła się na zarobki. Małgosia zarobiła dla siebie i Radosława Majdana (44 l.) aż milion złotych!

Nie ma w tej chwili gorętszej pary niż Majdanowie. Małgosia i Radek świetnie o tym wiedzą, wykorzystują swoje 5 minut i zarabiają jako małżeństwo. Wspólnie prowadzą imprezy, za które jako duet mogą inkasować nawet 30 tys. zł. Kilka pokazów mody czy prezentacji dywanów, w których Małgosia i Radek wzięli udział, dało im blisko 150 tys. zł. Małgosia wydała też nową książkę "Perfekcyjne maniery", za którą zgarnęła 60 tys. zł. Ale najwięcej zarabiają oczywiście w telewizji. Państwo Majdanowie za udział w hicie "Azja Express" dostali horrendalne wynagrodzenie w wysokości pół miliona złotych! Małgosia poprowadziła też dwa własne programy: "Projekt Lady" i "W dobrym stylu", a już dziś pracuje na planie kolejnego sezonu programu tego pierwszego show.

Znawcy mediów nie mają wątpliwości, że popularności Małgosi i Radka pomógł ślub.

- Są wysoko celebryckim małżeństwem, są na szczycie. Są na fali wznoszącej i zaczęło się to rzeczywiście od małżeństwa - mówi "Super Expressowi" medioznawca Wojciech Szalkiewicz.

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: