ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Izabela Trojanowska śpiewa Oxygen. O co chodzi w akcji #WeAreOxygen?

Izabela Trojanowska śpiewa Oxygen. O co chodzi w akcji #WeAreOxygen?

21.10.2016, godz. 13:01
Izabela Trojanowska Oxygen
foto: printscreen Facebook

Izabela Trojanowska przyłączyła się do akcji #WeAreOxygen i zaśpiewała fragment piosenki Oxygen zespołu BeMy. O co chodzi w internetowej akcji #WeAreOxygen. Które gwiazdy przyłączyły się do śpiewania Oxygen?

Izabela Trojanowska przyłączyła się do akcji #WeAreOxygen i zaśpiewała refren piosenki Oxygen zespołu BeMY. Ale o co chodzi? Akcja #WeAreOxygen to akcja promocyjna drugiego singla zespołu BeMY, który dopiero rozkręca swoją karierę na polskim rynku. Oprócz Izabeli Trojanowskiej do śpiewania przyłączyli się inni artyści w tym m.in. Ed Sheeran. Oxygen promuje wydany w kwietniu 2016 roku album Grizzlin. Piosenka bardzo szybko stała się przebojem. Teledysk do Oxygen bije rekordy popularności. Wszystko przez wzruszającą historię, którą przedstawiono w nagraniu. Chora na raka bohaterka teledysku Oxygen ucieka ze szpitala i rusza w szaloną podróż ze swoim ukochanym.

BeMY to zespół założony przez dwójkę Francuzów o polskich korzeniach, braci Mattiego i Eliego Rosińskich. Obecnie w skład zespołu wchodzą także Wojciech Trusewicz (gitara) i Konrad Załęski (bas).

Izabela Trojanowska śpiewa Oxygen z przymrużeniem oka. Podoba się wam takie wykonanie? Sprawdźcie sami pod tym adresem!

ZOBACZ: BE.MY z Must Be The Music - kim są chłopaki z zespołu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: