ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Jak Rozenek dba o formę? Ćwiczy z Ewą Chodakowską!

Jak Rozenek dba o formę? Ćwiczy z Ewą Chodakowską!

01.09.2016, godz. 09:47
Małgorzata Rozenek, Ewa Chodakowska
foto: Instagram

Wiele kobiet może pozazdrościć Małgorzacie Rozenek idealnej figury. Okazuje się, że Perfekcyjna dba o swoją sylwetkę pod okiem najpopularniejszej trenerki w Polsce - Ewy Chodakowskiej. Obie panie poznały się pięć lat temu, kiedy nie były tak znane jak dzisiaj.

Małgorzata Rozenek może poszczycić się perfekcyjną figurą, którą z pewnością wzbudza zachwyt zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Jak wiele przedstawicielek płci pięknej prowadząca "Projekt Lady" korzysta z treningów Ewy Chodakowskiej. Jednak jej znajomość z trenerką rozpoczęła się wiele lat wcześniej, gdy obie nie były tak popularne jak teraz. Małgorzata Rozenek na swoim Instagramie umieściła ich wspólne zdjęcie, które podpisała hasztagiem #wdobrymsylu. Czyżby Ewa Chodakowska miała być jednym z gości jej nowego programu?

"Pięć lat temu wpadała do mojego domu na treningi personalne... Jeszcze wtedy, kiedy nikt ani o jednej ani o drugiej nie słyszał Dzisiaj zrobimy to przed kamerami .. Zaraz sobie poużywam Gosiek szykuj się POŚLADKI W OGNIU" - napisała Chodakowska o swojej znajomości z Rozenek.

Zobacz: Szulim podpisała intercyzę?

#dziś #leżymy #nie #ćwiczymy #lazybum @chodakowskaewa @tvnstyle_official #wdobrymstylu #set #work #toearly

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek (@m_rozenek) 31 Sie, 2016 o 12:02 PDT

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: