ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jak syn Durczoka zareagował na aferę wokół ojca? "Nie miał z tym żadnego problemu"

Jak syn Durczoka zareagował na aferę wokół ojca? "Nie miał z tym żadnego problemu"

02.11.2016, godz. 10:30
Kamil Durczok, syn Durczoka
foto: EAST NEWS

Kamil Durczok zniknął z telewizji po aferze, która jakiś czas temu wybuchła wokół jego osoby. Dziennikarz został oskarżony o molestowanie seksualne i mobbing w pracy. Jak najbliżsi Durczoka zareagowali na oburzające informacje na jego temat?

Kamil Durczok postanowił wytoczyć proces oskarżycielowi. Walczy o odzyskanie dobrego imienia. Powoli wraca też do świata show-biznesu. Najnowszą książkę zadedykował swojej żonie Mariannie, która wiele przeszłą w ostatnim czasie. Na łamach "Dobrego Tygodnia" opowiedział jak żona i syn zareagowali na oskarżenia w obec niego. - Wiem jaki Marianna ma system wartości. To skłoniło ją do tego, aby być obok mnie - opowiada Durczok.

Jak zareagował syn Durczoka, Kamil? Wstydził się negatywnych spojrzeń rzucanych na ojca? - Mój syn zachował się wtedy fantastycznie. On nie miał z tym żadnego problemu. Wsiadaliśmy w auto, jechaliśmy do centrum handlowego, robiliśmy zakupy albo szliśmy coś zjeść. Ja widziałem jak patrzą na nas ludzie i przerażało mnie to - wspomina dziennikarz. - Kamil nie miał z tym najmniejszego problemu. Jestem z niego bardzo dumny - dodał Durczok.

Zobacz: Latkowski zdradza, jak Durczok miał MOLESTOWAĆ podwładne

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: