ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jaki program zastąpi Świat się kręci? Sprawdź!

Jaki program zastąpi Świat się kręci? Sprawdź!

05.08.2016, godz. 08:59
Paulina Chylewska, Anna Popek
foto: Fotomontaż SE.pl

Świat się kręci był ukochanym programem wielu Polaków. Nowe władze TVP zdecydowały się jednak zdjąć show z anteny. Po wakacjach powróci nowy program oparty na podobnym schemacie. W roli prowadzących nie zobaczymy jednak Agaty Młynarskiej i Artura Orzecha.

O tym, że Agata Młynarska straci pracę w TVP, mówiło się już od dawna. Nikt jednak nie pomyślał, że z anteny zniknie hit Jedynki, czyli program Świat się kręci. A jednak. Jak donosi Business Insider Polska, nowe władze Telewizji Polskiej postanowiły zastąpić dotychczasowe show programem Co słychać, Polsko?, który będziemy mogli oglądać już we wrześniu. Nowa audycja będzie bardzo podobna do programu z Młynarską w roli głównej.

Agata Młynarska nie dostała przedłużenia kontraktu i nie zobaczymy jej w nowym show. Nie poprowadzi go również Artur Orzech, który jednak zostaje w redakcji. Wszyscy fani Anny Popek mogą odetchnąć z ulgą. Dziennikarka wraz z Pauliną Chylewską z Pytania na śniadanie, będą prowadzić program na przemian. Świat sie kręci produkowała firma Rochstar, mimo iż kręcono go za pomocą sprzętu i w studiu należącym do TVP. Szefostwo uznało, że Telewizja Polska może produkować show samodzielnie.

Program będzie nadawany na żywo w dni powszednie, od 29 sierpnia ok. godz. 17.35, czyli tuż po „Teleexpressie”. Więcej informacji na temat show TVP ma przekazać 11 sierpnia. Będziecie oglądać?

Zobacz: Anna Popek apeluje: "Chciałabym mieć swój program"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: