ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jakub Wesołowski będzie miał syna! [ZDJĘCIA]

Jakub Wesołowski będzie miał syna! [ZDJĘCIA]

10.08.2016, godz. 07:00
JAKUB WESOŁOWSKI Z ŻONĄ W CIĄŻY_1PUBL
JAKUB WESOŁOWSKI Z ŻONĄ W CIĄŻY foto:

Jakub Wesołowski (31 l.) i Agnieszka Szczurek (29 l.) zostaną rodzicami. Małżonkowie, którzy dwa lata temu powiedzieli sobie sakramentalne "tak", będą mieli synka.

Informacje o tym, że Kuba i Agnieszka spodziewają się dziecka, pojawiały się od kilku miesięcy. Para jednak nie zabierała głosu w tej sprawie, a u ukochanej gwiazdora nie było widać zaokrąglonego brzuszka. Do teraz. Zakochani wybrali się ostatnio do Gdyni. I choć Agnieszka miała na sobie sporo ubrań, to zaokrąglony brzuszek i tak wyraźnie się odznaczał.

Informacja o tym, że Kuba zostanie tatą, wyszła na jaw w programie "Co za tydzień". - Ja państwu wszystko powiem: jaki szpital, który miesiąc, płeć też mogę zdradzić, imienia jeszcze nie - tylko tyle wyciągnąłem od Kuby. Ale będzie miał chłopczyka! - powiedział Olivier Janiak (42 l.).

ZOBACZ: Córka Kasi Kowalskiej to kopia Seleny Gomez! Co za podobieństwo!

Wesołowski nie zdenerwował się na kolegę. Zażartował nawet, że nazwie syna Olivier. - Imię to będzie chyba jedyna wspólna cecha z tobą, ponieważ wątpię, żeby miał tak bujne czarne włosy - zażartował aktor.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: