ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Jan Kobuszewski: Cierpię, bo moja żona jest w szpitalu (ZDJĘCIA!)

Jan Kobuszewski: Cierpię, bo moja żona jest w szpitalu (ZDJĘCIA!)

26.03.2010, godz. 03:15
Jan Kobuszewski
Nieprawdopodobne? A jednak! Wielki aktor, mistrz komedii Jan Kobuszewski (77 l.) zamiast korzystać z uroków jesieni życia, ciągle pracuje w teatrze. foto:
Uwielbiany przez wszystkich aktor Jan Kobuszewski (76 l.) jest ostatnio przybity i bardzo strapiony. Jego ukochana żona Hanna (76 l.) trafiła do szpitala.

Sporadycznie odbiera telefony i prawie przestał pracować. Powód jest jeden. Cały swój czas poświęca swojej ukochanej Hani.

- Żona jest w szpitalu. Jest bardzo ciężko chora. Jestem taki spsiały... My, papużki nierozłączki, po tylu latach... Jak jedno coś złego spotyka, to drugie jest nie do życia - z wielki smutkiem wyznaje "Super Expressowi". Na jego twarzy widać ból bezsilności. Wielu ludzi filmu i teatru w tej chwili ciepło myśli o Hannie Zembrzuskiej-Kobuszewskiej i życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia. Wszak pani Hanna od wielu lat jest ich koleżanką po fachu. Gra z mężem w stołecznym Teatrze Kwadrat.

Przeczytaj koniecznie: Kaczyński modli się o zdrowie mamy Jadwigi (ZDJĘCIA!)

To właśnie teatr ich połączył. Z Janem poznali się na studiach w Warszawie, ślub wzięli w 1956 roku. Wkrótce będą obchodzić piękną, 54. rocznicę ślubu. - Jestem bardzo, bardzo zakochany w mojej żonie - wyznaje Jan Kobuszewski i dodaje: - Wierzę, że wkrótce wróci do domu. Wszystko w rękach Pana Boga. My również życzymy rychłego powrotu do zdrowia pani Hanno.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: