ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Janda angażuje się w walkę o prawa kobiet

Janda angażuje się w walkę o prawa kobiet

05.09.2016, godz. 12:52
Krystyna Janda chwali się zdjęciami z marszu KOD
foto: Facebook

Krystyna Janda ostatnio aktywnie angażuje się w walkę o prawa kobiet! Zaprasza wszystkich na marsz sprzeciwu wobec zaostrzenia ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży.4

Krystyna Jnda od lat ma niezmienne poglądy polityczne, o których otwarcie mówi za pośrednictwem swojego Facebooka. Tym razem aktorka postanowiła zaprosić swoich facebookowych fanów na marsz, który odbędzie w Gdańsku. Będzie to manifestacja na rzecz praw kobiet. Zdaniem Jandy każda kobieta powinna mieć prawo m. in. do przerywania ciąży.

- Gdańsk, 10 września 2016 , godz 12:00 , przemarsz z Targu Węglowego do Placu Solidarności. Marszu sprzeciwu wobec zaostrzenia ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Marsz nazwany „Requiem dla praw kobiet" będzie stanowił symboliczny pogrzeb, prosimy o wspólne pochylenie się nad symbolicznym grobem - czytamy na jej profilu. To nie pierwszy raz, gdy Janda staje w obronie praw kobiet. Gwiazda chwaliła się także uczestnictwem w marszach KOD-u.

Ostatnio gwiazda zachęca także na Facebooku do zdrowego trybu życia. - Aż w 80% Twój stan zdrowia zależy od... sposobu Twojego odżywania, tego, jak sypiasz, poziomu Twojego stresu oraz od stanu środowiska, w którym żyjesz 90% nowotworów bezpośrednio wiąże się z trybem życia: nieodpowiednim odżywianiem, paleniem tytoniu, brakiem ruchu i zanieczyszczeniem środowiska! Nieodpowiednia dieta ma wpływ na powstawanie nowotworów, cukrzycy typu 2, osteoporozy, chorób serca czy nawet zwyrodnieniowego zapalenia stawów (artroza) - publikuje tekst o zdrowiu na swoim Fanpage.

Czytaj także: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak. Ten bal połączył ich na zawsze

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: