ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Janda tłumaczy: Tak się rozwodzą Żakowie

Janda tłumaczy: Tak się rozwodzą Żakowie

01.08.2016, godz. 05:00
Tak się rozwodzą Żakowie
Tak się rozwodzą Żakowie foto: Instagram

"O krok od rozwodu!", "Oni nie są razem" - grzmiały tytuły w internecie. Chodzi o znane aktorskie małżeństwo - Cezarego (55 l.) i Katarzynę (53 l.) Żaków. Plotka urosła do takich rozmiarów, że zmierzyć się z nią postanowiła sama Krystyna Janda (64 l.). Zamieściła ona na swoim internetowym profilu zdjęcia całujących się małżonków z dopiskiem: "Oto jak rozwodzą się moi przyjaciele".

Żakowie są małżeństwem od 31 lat i mają dwie córki - 28-letnią Aleksandrę i 20-letnią Zuzannę. Razem zagrali w takich hitach filmowych jak "Ranczo" czy "Miodowe lata".

- Mam udane małżeństwo. Ostatnio mamy dla siebie niewiele czasu, bo wszystko się kręci wokół naszego zawodu i naszych zajęć. Z Cezarym widujemy się w nocy albo rano. A to, że rzadko się spotykamy, służy naszemu związkowi - mówiła przed dwoma laty Katarzyna Żak. I chyba ta wypowiedź spowodowała lawinę plotek, gdyż ostatnio oboje nie mają już stałej pracy i siedzą w domu. Definitywnie zakończono bowiem produkcję "Rancza".

Zawistników uspokaja również Krystyna Janda. Na jej profilu znalazła się seria zdjęć z całującymi się małżonkami. "Oto jak rozwodzą się moi przyjaciele Czarek i Kasia Żakowie. Wszystkiego dobrego!!!" - napisała aktorka. "Super Express" przyłącza się do tych życzeń.

Sprawdź: Hanna Lis i Kinga Rusin razem w jednej stacji!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: