ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Jennifer Aniston też się rozwodzi?

Jennifer Aniston też się rozwodzi?

22.09.2016, godz. 14:38
Jennifer Aniston też się rozwodzi
Jennifer Aniston z mężem Justinem Therouxem foto: EAST NEWS

Rozwód Jennifer Aniston tuż po rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie? Sensacyjne doniesienia zagranicznej prasy na temat życia uczuciowego gwiazdy "Przyjaciół". Aktorka rozstała się z mężem Justinem Theroux?

W dwadzieścia cztery godziny po opublikowaniu informacji o rozwodzie Brada Pitta i Angeliny Jolie światem wstrząsnęła kolejna zaskakująca wieść. Tym razem chodzi o poprzedniczkę Angeliny, czyli byłą żonę Brada Pitta - Jennifer Aniston. Jak wiadomo, gwiazda "Przyjaciół" dwanaście lat temu rozwiodła się z Pittem, bo ten wdał się w romans z odtwórczynią Lary Croft w filmach "Tomb Rider". Przez wiele lat nie mogła ułożyć sobie życia uczuciowego. Aż w końcu na jej drodze pojawił się aktor Justin Theroux. To właśnie on został jej drugim mężem.

Rozwód Jennifer Aniston po ogłoszeniu rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie?

Tak twierdzi serwis InTouch Weekly, którego zdaniem Jennifer właśnie rozstała się z mężem. Aktorka miała ponoć gotowe uzasadnienie, gdyż już od dawna była zazdrosna o serdeczne relacje Justina z jego byłą partnerką, Heidi Bivens.

- Byli w stałym kontakcie odkąd się rozstali - donosi osoba z ich otoczenia. - Jen nie znosi tej sytuacji. Pozwoliła mu na to, ale zastrzegła, że to ostatni raz, kiedy usłyszała cokolwiek na temat tamtej kobiety. Justin i Heidi są jednak przyjaciółmi i to się raczej nie zmieni.

Czy informacje o rozwodzie Jennifer są prawdziwe? Ci którzy liczą na to, że Jen i Brad jeszcze do siebie wrócą, będą zawiedzeni. Rzecznik prasowy aktorki zaprzeczył informacjom o rozstaniu Jennifer Aniston z mężem. Najprawdopodobniej była to sfabrykowana plotka, jak ta o romansie Brada Pitta z Marion Cotillard.

ZOBACZ: Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta. Kłótnie małżeńskie pokazali na filmie już rok temu!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: