ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jerzy Cnota ma chorą trzustkę. Przyjaciel Janosika w szpitalu!

Jerzy Cnota ma chorą trzustkę. Przyjaciel Janosika w szpitalu!

03.11.2016, godz. 02:00
JERZY CNOTA W SZPITALU
JERZY CNOTA W SZPITALU foto:

Jerzy Cnota (74 l.), który ponad tydzień temu trafił do szpitala, niestety prędko z niego nie wyjdzie. Jak dowiedział się "Super Express", aktor znany jako Gąsior z serialu "Janosik" ma poważne problemy z trzustką. Lekarze mają problem z jego leczeniem.

Jerzy Cnota od ubiegłego roku ma poważne problemy ze zdrowiem. Aktor przeszedł skomplikowaną operację wszczepienia endoprotezy biodra. Trzy miesiące temu operacja została powtórzona. Gwiazdor czuł się już dobrze i nawet wrócił do pracy. Spędził trzy tygodnie na planie "Świata według Kiepskich", w którym gra drugoplanową rolę Kopcińskiego. Niestety feralnego dnia, zaraz po 74. urodzinach, stan zdrowia aktora nagle się pogorszył. Gwiazdor trafił do szpitala w Chorzowie z zupełnie innego powodu, a mianowicie ostrego bólu brzucha.

- Pan Jerzy przebywa w szpitalu od ponad tygodnia. Ma poważne problemy z trzustką. Skarży się na swój stan zdrowia - zdradza nasz informator. W szpitalu zebrało się konsylium lekarzy, którzy dokładnie badają aktora, by potem podjąć decyzję o leczeniu.

ZOBACZ: JERZY CNOTA: Ojciec lał mnie codziennie

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: