ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Joanna Krupa rozprawia się z hejterem: "Jaja sobie ze mnie, ku*wa robisz, debilu?"

Joanna Krupa rozprawia się z hejterem: "Jaja sobie ze mnie, ku*wa robisz, debilu?"

16.08.2016, godz. 13:47

Joanna Krupa słynie z miłości do zwierząt. Zamieściła na Facebooku artykuł o zwyrodnialcu, który jest hyclem i męczy zwierzęta! Po stronie sadysty stanął jeden z internautów. Piękna modelka nie zważała na słowa. Zobacz jak Krupa zniszczyła hejtera!

Joanna Krupa nie patyczkuje się z ludźmi, którzy nie odczuwają empatii wobec zwierząt. Kiedy widzi jakiś przejaw krzywdy braci mniejszych od razu interweniuje. Tak też było w przypadku pewnego hycla ze stanu Kentucky, który męczył schwytane psy. Piękna modelka zamieściła na swoim Facebooku artykuł o sadyście. - Kentucky Animal Care and Control Association, mam nadzieję, że ten śmieć, Taylor McDaniel, zostanie wylany! - napisał oburzona piękność. Na zdjęciu widać jak hycel z całej siły trzyma małego pieska za kark, bardziej go rozjuszając.

Większość fanów Krupy była podobnego zdania. Jednak znalazł się hejter, który zaszedł Krupie za skórę! - Albo jeszcze lepiej po prostu wypuścić psy, żeby się szwendały, nie zbierać ich z ulic. Może wpadną pod samochód, albo trafią do prawdziwego psychola, który będzie je torturował. NIE MA NIC złego w takim traktowaniu zwierzaka, który gryzie jak ten - napisał hejter. Krupie puściły nerwy. - Poważnie??? Jaja sobie ze mnie, ku*wa robisz, debilu? Czy ten pies wygląda według ciebie na wściekłego? Ludzie, którzy są tak ograniczeni jak ty, są problemem tego świata! - rozprawiła się modelka z nienawistnikiem.

Według nas postąpiła prawidłowo. Co Wy sądzicie na ten temat?

Zobacz: Dokarm Wolego i Tysia za 3 złote!


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: