ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy JOANNA KRUPA z narzeczonym Romainem ZAGO we WŁOSZECH. Wzięli ŚLUB? - ZDJĘCIA

JOANNA KRUPA z narzeczonym Romainem ZAGO we WŁOSZECH. Wzięli ŚLUB? - ZDJĘCIA

02.06.2012, godz. 15:42
Joanna Krupa i Romain Zago we Włoszech
foto: twitter

Joanna Krupa spędziła kilka bajecznych dni we Włoszech. Nasza śliczna modelka ponoć wyjechała ze swoim narzeczonym Romainem Zago do słonecznej Italii, by w końcu wziąć ślub. Joanna Krupa pochwaliła się na jednym z portali społecznościowych zdjęciami z Włoch, ale na żadnym ze zdjęć nie widać ślubnej obrączki.

Kilka dni temu "Super Express" podpatrzył Joannę Krupę na lotnisku w Warszawie. Krupa i Romain Zago wsiedli na pokład samolotu lecącego do Rzymu, skąd mieli się udać do nadmorskiego kurortu Positano. To właśnie tam miała się odbyć skromna uroczystość ślubna w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Joanna Krupa na swoim profilu na Twitterze zamieściła kilka zdjęć z podróży do Włoch. Widać na nich, że jest bardzo szczęśliwa u boku Romaina Zago. Na zdjęciach trudno dostrzec obrączkę na palcu Joasi. Nie ma też żadnej fotki ze ślubu.

Modelka ani jednym słowem nie wspomina, że jest juz mężatką. Najnowszy wpis pochodzi z sobotniego popołudnia. Krupa napisała, że właśnie wylądowała na lotnisku w Warszawie.

Już w niedzielę Joanna Krupa ma być w Białymstoku na castingu do trzeciej edycji "Top Model. Zostań modelką".

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: