ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Joanna Krupa żąda 2 mln za śmierdzącą...

Joanna Krupa żąda 2 mln za śmierdzącą...

13.07.2017, godz. 02:00
Joanna Krupa
Joanna Krupa opublikowała nagą sesję zdjęciową. foto: Joanna Krupa Instagram

Czegoś takiego jeszcze świat nie widział! Ale nasza Joanna Krupa (38 l.) musi walczyć o dobre imię. Pozwała koleżankę z amerykańskiego programu "The Real Housewives of Miami" i żąda od niej dwóch milionów dolarów! Była modelka Brandi Glanville (45 l.) przed kamerami w niegodziwy sposób wyśmiewała się z naszej modelki. Na początku oskarżyła ją o rozwalenie cudzego małżeństwa, a potem palnęła, że Dżołanie śmierdzą części intymne. Proces ma ruszyć już 3 sierpnia.

Ta historia zaczęła się pięć lat temu. Swój początek miała w amerykańskim reality show "The Real Housewives of Miami", w którym brała udział nasza gwiazda oraz kilka amerykańskich celebrytek. Jedną z nich była właśnie Brandi. Gwiazdka w jednym z odcinków show zarzuciła Joannie, że ta miała romans z izraelskim milionerem i że przez nią rozpadło się jego małżeństwo. Na tym się jednak nie skończyło. W innym programie celebrytka zadała kolejny cios. I to dosłownie poniżej pasa.

- Jej ci... śmierdzi! I to jest prawda, nie kłamię - wypaliła Brandi atakując naszą Dżołanę. Po chwili zadowolona z siebie dodała: - Musisz sobie kupić dezodorant do pochwy.

Joasia próbowała bronić swojej czci w amerykańskiej telewizji.

- Nie wiem, co jest nie tak. Czujecie coś? - mówiła Dżołana w wywiadzie w programie "Access Hollywood".

Teraz bronić jej będą prawnicy. Bo po takich rewelacjach chyba nikogo nie dziwi fakt, że sprawa znajduje swój finał w sądzie. Jak donosi brytyjski portal www.dailymail.co.uk, pierwsza rozprawa w tym bezprecedensowym procesie odbędzie się w Miami na Florydzie już 3 sierpnia.

Mamy nadzieję, że Dżołana wygra te 2 miliony dolarów.

ZOBACZ: Klaudia Hendel wraca do zdrowia. Opublikowała WZRUSZAJĄCE nagranie

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: