ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Joanna Kurowska szczerze o mężu, który popełnił samobójstwo

Joanna Kurowska szczerze o mężu, który popełnił samobójstwo

11.10.2016, godz. 10:11
Joanna Kurowska
foto: AKPA

Joanna Kurowska rok temu przeżywała straszne chwile. Jej cierpiący od lat na depresję mąż Grzegorz Świątkiewicz, popełnił samobójstwo. Jak aktorka radziła sobie z ogromną stratą?

Joanna Kurowska zniknęła ostatnio ze świecznika. - Życie mnie nie oszczędzało. Zaliczyłam wiele upadków. To były śmierci, rozstania, traumy, ale się z tego podniosłam - mówi teraz aktorka. Jednak kiedy jej mąż Grzegorz Świątkiewicz, odebrał sobie życie, nie było jej łatwo. - Przez rok brałam antydepresanty. Odejście męża było bardzo bolesne, myślałam, że z tego nie wyjdę - powiedziała Kurowska w programie "Prawdę mówiąc". - Jednak w końcu zrozumiałam, że mam nastoletnią córkę, o którą muszą zadbać, że nie mogę egoistycznie myśleć tylko o sobie - wyznała artystka.

Leki przeciwko depresji uzależniły Kurowską. - Ludzie biorą antydepresanty, żeby nie czuć życia, wtedy nic ich nie smuci, ale też nie cieszy. Ból jest częścią życia. Ja wolę cierpieć w pełni i być szczęśliwą w pełni jedno bez drugiego nie istnieje - powiedział aktorka. Dzięki temu nastawieniu przestała brać leki i wróciła do życia. - Gdybym miała jeszcze raz wyjść za mojego chorego męża, to bym wyszła - powiedziała Kurowska.

Zobacz: Joanna Kurowska: Kobiety nie są lojalne

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: