ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Joanna Kurowska znów w żałobie: "To dla mnie wielka strata"

Joanna Kurowska znów w żałobie: "To dla mnie wielka strata"

02.11.2016, godz. 10:09
JOANNA KUROWSKA
JOANNA KUROWSKA foto: AKPA

Los nie oszczędza Joanny Kurowskiej. Właśnie straciła kolejną bliską jej osobę. Aktorka jest obecnie w żałobie. A dopiero co otrząsnęła się po stracie ukochanego męża. Kto odszedł tym razem?

Dwa lata temu Joanna Kurowska przeżyła stratę swojego męża Grzegorza Świątkiewicza. Została sama z nastoletnią córką Zosią. Popadła w poważną depresję. Otrząsnęła się po śmierci ukochanego, kiedy w jej rodzinie znów wydarzyło się nieszczęście. - Jestem zdruzgotana, bo zmarł mój młodszy kuzyn, który był poważnie chory na cukrzycę - powiedziała aktorka w rozmowie z magazynem "Rewia". Gwiazda pojechała na pogrzeb do Rumii. - Wychowaliśmy się w jednym domu, byliśmy nie rozłączni. To dla mnie wielka strata - dodała Kurowska.

Śmierć rzuca cień na rodzinę Kurowskiej od dawna. - W dzieciństwie zmarł mój rodzony brat, a zanim urodziła się Zosia, straciłam dziecko - wyznaje aktorka. Obecnie boi się o zdrowie swojej schorowanej matki. - Teraz najbardziej martwię się o jej zdrowie, bo mama ma chorobę Parkinsona. Dlatego musimy się starać, żeby dzielnie zniosła ten trudny czas - powiedziała aktorka.

Zobacz: Joanna Kurowska szczerze o mężu, który popełnił samobójstwo

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: