ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Joanna Racewicz wraca do TVP. Poprowadzi "Pytanie na śniadanie"

Joanna Racewicz wraca do TVP. Poprowadzi "Pytanie na śniadanie"

01.08.2016, godz. 08:27
Joanna Racewicz o zwolnieniu z TVP
foto: © AKPA

Joanna Racewicz poprowadzi "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka wraca do TVP na początku sierpnia 2016 roku. W telewizji śniadaniowej towarzyszyć będzie jej Tomasz Tylicki.

Joanna Racewicz w "Pytaniu na śniadanie" zadebiutuje na początku sierpnia 2016 roku - donosi portal wirtualnemedia.pl. Partnerem dziennikarki na planie telewizji śniadaniowej będzie Tomasz Tylicki, który wcześniej był w programie reporterem. Przypomnijmy, że Joanna Racewicz na początku roku została usunięta z prowadzenia "Panoramy". Już wtedy mówiło się, że dziennikarka pozostanie w stacji. Jakkolwiek Racewicz nie mogła powstrzymać się od skomentowania swojego odejścia. W gorzkich słowach wypowiedziała się o kulisach utraty pracy na łamach "Twojego Stylu".

- Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu. Na pewno nie kobiecie, która została z dzieckiem i za chwilę będzie obchodziła szóstą rocznicę śmierci męża. Szef ma prawo, by dobierać sobie współpracowników, to prawda. Ale ma też obowiązek traktować ich z szacunkiem. Wszystko jest kwestią smaku, jak powiedział Herbert. Jestem zdania, że zawsze warto rozmawiać. Tyle że to była sytuacja, kiedy maczeta wygrywa z rozmową - wyznała.

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła męża - Pawła Janeczka, funkcjonariusza BOR.

W tym roku Telewizja Polska, mimo wakacji, przez cały lipiec i sierpień emituje letnią odsłonę pasma śniadaniowego pod tytułem „Pytanie na śniadanie - wakacje”. Program można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-10.55, a w soboty od 8.30 do 10.55.

ZOBACZ: Joanna Racewicz z nowym partnerem na salonach?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: