ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jolanta Fajkowska dostała nową prace w Polskim Radiu

Jolanta Fajkowska dostała nową prace w Polskim Radiu

26.10.2016, godz. 12:40
Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska
Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska foto: © AKPA

Jolanta Fajkowska otrzymała nową posadę w mediach publicznych. Dziennikarka została szefową "Czterech pór roku" emitowanych w radiowej Jedynce. Dodatkowo objęła funkcję zastępcy kierownika redakcji rozrywki.

Jolanta Fajkowska przez wiele lat była związana z TVP. Teraz otrzymała pracę w Polskim Radiu. Dziennikarka została szefową Czterech pór roku, czyli porannego pasma nadawanego na antenie Programu 1. Polskiego Radia od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 12:00 (poza miesiącami letnimi, kiedy to w paśmie tym można słuchać "Lata z radiem"). Oprócz funkcji szefa programu, Jolanta Fajkowska będzie pojawiać się na antenie radia w każdy wtorek.

- Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do zespołu „Czterech pór roku”. To audycja o bardzo długiej historii, spróbuję dodać do niej coś od siebie. Chcę, by miała wyraźny autorski charakter, osobisty rys każdego z prowadzących. Liczę, że na tematy proponowane w „Czterech porach roku” będzie się rozmawiać - w domu, w pracy, w podróży. Poważnie traktujemy słuchacza, wierzymy, że to zauważa i że razem z nami będzie spędzał przedpołudnie. Bo „Cztery pory roku” to marka, jakość i dobry styl - mówiła Jolanta Fajkowska podczas emisji programu.

Dziennikarka objęła jednocześnie funkcję zastępcy kierownika redakcji rozrywki w radiowej Jedynce. Prywatnie Jolanta Fajkowska jest mamą Marysi Niklińskiej.

ZOBACZ: Maria Niklińska została piosenkarką!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: