ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Jolanta Pieńkowska STRACI PRACĘ w TVN?

Jolanta Pieńkowska STRACI PRACĘ w TVN?

24.02.2012, godz. 15:26
Jolanta Pieńkowska
Jolanta Pieńkowska foto: AKPA

Jolanta Pieńkowska często jest krytykowana przez widzów programu DZIEŃ DOBRY TVN. Jolancie zarzucana jest zbyt duża pewność siebie, brak pokory, czasem nawet bezczelność. Czy przez to dziennikarka straci pracę?

Tygodnik "Na żywo" donosi, że do Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, coraz częściej docierają informacje, że widzom nie podoba się sposób, w jaki Jolanta Pieńkowska prowadzi poranny program TVN. Według widzów dziennikarka bywa bezczelna, nie dopuszcza do głosu swojego współprowadzącego Roberta Kantereita, a czasem nawet zaproszonych gości! Czy oznacza to, że niedługo będzie musiała pożegnać się z "Dzień dobry TVN"?

- Niewykluczone. Dla szefostwa najważniejsze są wyniki oglądalności, a kiedy Jolanta prowadzi program, widzowie coraz częściej wybierają inną stację... - wyznała osoba związana z "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Ostatnio Jolanta podpadła w wywiadzie z Julliette Binoche, którą według tygodnika "atakowała intymnymi pytaniami". Zbulwersowana Juliett odpowiedziała jej: "Nie będziemy tutaj robić sesji terapeutycznej!". A nie była to pierwsza wpadka dziennikarki. Myślicie, że Jolanta Pieńkowska faktycznie zostanie zwolniona przez Edwarda Miszczaka? A jeśli tak się stanie, to będziecie tęsknić?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: