ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, skomentował rozwód córki

Jon Voight, ojciec Angeliny Jolie, skomentował rozwód córki

21.09.2016, godz. 13:00
Ojciec Angeliny Jolie komentuje rozwód córki
Jon Voight przyznał, że jest mu przykro z powodu rozwodu córki. foto: EAST NEWS

Ojciec Angeliny Jolie skomentował rozwód córki. Jon Voight w rozmowie z zagranicznymi mediami starał się zachować dystans. Jego wypowiedź była bardzo dyplomatyczna. Czy udało mu się nie zdradzić szczegółów rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta żyją wszystkie media. Nic dziwnego! Para była ikoną Hollywood. Uznawano ich za związek idealny. Do tego Angelina Jolie i Brad Pitt na wychowaniu mają sześcioro dzieci. Nic więc dziwnego, że ich rozstanie, tuż po złożeniu wniosku rozwodowego przez aktorkę, stało się tematem numer jeden plotkarskich portali. Główni zainteresowani nie komentują sprawy, ograniczając się do ogólnych i lakonicznych stwierdzeń. Na papierach rozwodowych pojawiła się informacja, że powodem rozwodu są "charakterologiczne różnice nie do pogodzenia". Co o tym wszystkim myśli ojciec aktorki - Jon Voight? Angelina Jolie przez wiele lat była skłócona z rodzicem. Aktorka nie zaprosiła taty na ślub z Bradem. Dobre relacje odbudowali nieco ponad rok temu. 77-letni aktor na wieść o rozwodzie Angeliny Jolie z Bradem Pittem wyraził swój smutek i żal następującymi słowami:

- To musiało być dla niej bardzo trudne. Nie wiem jeszcze zbyt wiele na ten temat, ale jak najszybciej chcę z nią i z jej dziećmi o tym porozmawiać - skomentował rozwód córki Jon Voight w rozmowie z "E!Online".

ZOBACZ: Jolie rzuciła Pitta! Jest komentarz Brada ws. ROZWODU

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: