ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Justin Bieber pobił fana w Barcelonie! Agresywne zachowanie gwiazdora [WIDEO]

Justin Bieber pobił fana w Barcelonie! Agresywne zachowanie gwiazdora [WIDEO]

24.11.2016, godz. 09:24
Fan pobity przez Biebera
foto: YouTube

Justin Bieber pobił fana tuż przed koncertem w Barcelonie. Gwiazdor stracił cierpliwość do rozemocjonowanego tłumu. Nagranie wideo, na którym Bieber uderzył pięścią w twarz fana, trafiło do internetu

Justin Bieber do Barcelony przyleciał w ramach zaplanowanej trasy koncertowej "Purpose World Tour". Gwiazdor wystąpił na arenie Palau Sant Jordi. Na miejsce koncertu przywieźli go ochroniarze. Gwiador siedział na tylnym siedzeniu samochodu. Okno pojazdu było całkowicie otwarte. Pod areną czekał już tłum rozemocjonowanych fanów. Gdy jeden z oczekujących na idola podbiegł do auta, spotkała go niemiła niespodzianka. Hiszpański fan zajrzał przez odsuniętą szybę do samochodu Biebera. Takie zachowanie nie spodobało się gwiazdorowi.

Justin Bieber uderzył fana z Hiszpanii

Bieber stracił cierpliwość i w przypływie emocji uderzył nachalnego fana pięścią w twarz. Usta Hiszpana wypełniły się krwią. Zszokowany mężczyzna relacjonował potem bliskie spotkanie z idolem innym fankom, które przyszły na koncert Kanadyjczyka. Jak wyglądało całe zajście? Czy Bieber miał prawo zareagować w tak gwałtowny sposób?

Nagranie wideo, na którym Bieber uderzył fana bardzo szybko zostało opublikowane na YouTube. W kilka godzin od publikacji nagranie obejrzano ponad 6 milionów razy.

ZOBACZ: Justin Bieber płacze po koncercie w Polsce! Co się stało Justinowi? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: