ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Justin Bieber w Krakowie - filmy z koncertu Biebera w Polsce 2016 [WIDEO]

Justin Bieber w Krakowie - filmy z koncertu Biebera w Polsce 2016 [WIDEO]

12.11.2016, godz. 11:18
Justin Bieber emerytura
Justin Bieber emerytura foto: SE.pl

Koncert Justina Biebera w Polsce rozpocznie się o godzinie 20.40 na krakowskiej Tauron Arenie. Fani artysty liczą jednak, że uda się go spotkać nieco wcześniej, choćby przed hotelem w którym przebywa. Jedno jest pewne - zarówno przed koncertem jak i po, fani Biebera będą nagrywać filmy z wizyty piosenkarza w Polsce. Najciekawsze z nich znajdziecie na SE.pl.

Koncert Justina Biebera w Polsce to moment, w którym wiele serc fanów będzie bić nieco mocniej. Kanadyjski artysta od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy wśród młodego pokolenia, a wszystko za sprawą bardzo wzruszających utworów i niesamowitych koncerów. Fani Justina Biebera mają nadzieję, że równie niezapomiany będzie koncert wokalisty na krakowskiej Tauron Arenie. Po cichu wielbiciele piosenkarza liczą, że artystę uda się spotkać w okolicy hotelu, gdzie zamieszkał. Niestety, do końca nie wiadomo, gdzie przebywa Justin Bieber. Wiemy jednak, że gwiazdy, które grają w Krakowie, najczęściej zatrzymują się w Sheratonie, Metropolitan Boutique Hotelu, The Bonerowski Palace czy Grand Hotelu. Z drugiej strony wiadomo, że Bieber podczas Purpose World Tour często po prostu wynajmuje willę.

KONCERT BIEBERA W KRAKOWIE - FILMY

Koncert Justiba Biebera w Krakowie to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Nic więc dziwnego, że do Tauron Areny wybierają się prawdziwe rzesze fanów. Ciekawostką jest fakt, że podczas występu, Justin Bieber będzie miał 20-minutową przerwę. To będzie czas dla fanów, aby pochwalić się obecnością na koncercie i wrzucić do mediów społecznościowych filmik. Pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie najciekawsze wideo z koncertu Justina Biebera w Polsce.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: