ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Justin Bieber w Krakowie - reakcje fanek

Justin Bieber w Krakowie - reakcje fanek

12.11.2016, godz. 16:11
Justin Bieber - bilet
foto: Radek Pestka/Instagram

Koncert Justina Biebera już za nami. Jego fani z pewnością płaczą z tęsknoty za swoim idolem, ale na koncercie bawili się znakomicie. Czy wyszły im zaplanowane akcje?

Za nami koncert Justina Biebera w Polsce. To już drugi i zapewne nie ostatni występ gwiazdy w naszym kraju. Podobnie jak w przypadku pierwszego koncertu, fani postarali się, żeby Bieber zapamiętał ich pozytywnie. Choć nie obyło się bez kolejek, dzikiego biegu na występ, przepychanek i tłumów, to fani zjednoczyli się, by "Justin uśmiechnął się do nich". Gwiazdor nie tylko się uśmiechnął, ale powiedział "Kocham was po polsku".

Zobacz też: Doda gwiazdą Pitbulla [ZDJĘCIA]

"1. PIERWSZĄ, PRIORYTETOWĄ AKCJĄ jest akcja z "MY PURPOSE IS..." czyli jak Wam wiadomo podczas piosenki "PURPOSE" wszyscy, WSZYSCY czyli CAŁA płyta (golden, pit) oraz TRYBUNY podnoszą kartki z napisem "My purpose is..." - w wykropkowane miejsca każdy osobiście wpisuje czarnym markerem co jest jego celem w życiu (w języku angielskim)! Masz problem z angielskim? Konto @pomoc_z_ang stoi dla Ciebie otworem!
*Zdjęcie kartki do wydrukowania będzie w linku na końcu twitlongera.

2. DRUGĄ AKCJĄ jest akcja, która przypadła do gustu wielu fanom, więc została ogłoszona jako OFICJALNA... Podczas piosenki "LIFE IS WORTH LIVING" układamy z RĄK SERCA ♥(gwarantuje piękny widok)! Wiem, że wiele z Was uważa, że Justin prosi o włączenie fleszy w telefonach, ale myślę, że nie wyrządzimy mu krzywdy tym, że pokażemy mu, że jesteśmy tutaj dla niego, a nie dla wideo w telefonie, na tak pięknej piosence :)

3. AKCJA BONUSOWA (na wesoło i for fun!) - podczas piosenki "WHAT DO YOU MEAN" skaczemy i bawimy się według własnych upodobań podnosząc WYSOKO W GÓRĘ GLOWSTICKI (za 15zł można zakupić AŻ 100 sztuk GLOWSTICKÓW)
Wiem, że PRESTIGE MJM NAPISAŁO, ŻE NIE MOŻNA GLOWSTICKÓW - ale jest to mała rzecz i łatwo ją schować gdziekolwiek, jesteśmy Beliebers, mamy nie dać rady? Jeśli ktoś nie chce bądź owego glowsticka posiadać nie będzie - latarki w telefonach również wchodzą w grę!

Ważne! Nie mogę ani ja ani nikt inny do zrobienia czegokolwiek z wyżej wymienionych rzeczy, ale pomyśl, nie robisz tego dla mnie, ani dla nikogo kto będzie stał obok Ciebie, ale dla uśmiechu osoby, dla której jesteś na tym koncercie - Justina :)" - tak brzmiały zadania Belibersów.

Justin Bieber pokazał im w nagrodę gołą klatę!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: