ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Justin Bieber w Polsce. W którym hotelu zatrzymał się przed koncertem w Krakowie?

Justin Bieber w Polsce. W którym hotelu zatrzymał się przed koncertem w Krakowie?

11.11.2016, godz. 15:31
Justin Bieber
foto: Fotomontaż SE.pl

Koncert Justina Biebera wystąpi w Polsce już dziś! W którym hotelu zatrzymał się gwiazdor? Przypomnijmy, że wydarzenie odbędzie się w Krakowie na Tauron Arenie. Czy fani będą mieli możliwość spotkania się z idolem poza koncertem?

Justin Bieber w Polsce zaśpiewa w hali TAURON Arena Kraków już dziś. Na ten moment fani kanadyjskiego wykonawcy czekają od niespełna roku, kiedy to wystartowała sprzedaż biletów na koncert piosenkarza. Niestety zdobycie biletów na koncert Biebera w Polsce na kilka dni przed koncertem graniczyło z cudem. Czy Belieber będą mieli okazję spotkać Justina Biebera pod jednym z krakowskich hoteli? Wiadomo jednak, że gwiazdy, które grają w Krakowie, najczęściej zatrzymują się w Sheratonie, Metropolitan Boutique Hotelu, The Bonerowski Palace czy Grand Hotelu. Z drugiej strony wiadomo, że Bieber podczas Purpose World Tour często po prostu wynajmuje willę.

Koncert Justina Biebera w Krakowie? Jak spotkać gwiazdora?

Justin Bieber uwielbia zwiedzać miasta, w których występuje. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że Bieber zdecyduje się na spacer po krakowskim Rynku Głównym. Jedno jest pewne - fani wokalisty powinni mieć oczy dookoła głowy. Przypominamy, że Justin Bieber pojawi się na scenie o godzinie 20:40. Wcześniej publiczność będzie miała okazję obejrzeć występy formacji MiC Lowry oraz The Knock. Co ciekawe, Justin Bieber zaplanował w trakcie koncertu 20-minutową przerwę.

- Management artysty potwierdził informację o 20-minutowej przerwie, jaka będzie miała miejsce w trakcie krakowskiego koncertu. W tym czasie uczestnicy wydarzenia będą mieli m.in. okazję zrobić zakupy na oficjalnym stoisku z gadżetami, zjeść ciepłą przekąskę lub podzielić się z wrażeniami w kanałach społecznościowych. Oczywiście, to, w którym dokładnie momencie odbędzie się przerwa będzie zależało od samego artysty – komentuje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

ZOBACZ: Koncert Justina Biebera w Polsce. Do wygrania bilet dla VIP-ów!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: