ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Justin Bieber z piersiami! Dziwaczne zdjęcia na Instagramie gwiazdora. Fani są zdezorientowani

Justin Bieber z piersiami! Dziwaczne zdjęcia na Instagramie gwiazdora. Fani są zdezorientowani

01.06.2017, godz. 12:58
Justin Bieber na Instagramie
Bieber spamuje fanów dziwacznymi zdjęciami foto: Instagram

Co się dzieje na Instagramie Justina Biebera? Od kilku godzin gwiazdor zasypuje fanów dziwacznymi zdjęciami. Na jednym z nich ma... prawdziwe kobiece piersi! Zdezorientowani miłośnicy jego talentu wciąż nie mogą dojść do porozumienia, czy jest to atak hakerów, czy objaw oryginalnego poczucia humoru?

Justin Bieber na Instagramie jeszcze nigdy nie był tak aktywny jak 1 czerwca 2017 roku. Muzyk zaczął zasypywać fanów dziwacznymi zdjęciami. W ciągu ostatnich godzin umieścił aż 24 fotki, a wśród nich między innymi zdjęcie z portalu TMZ z czerwca 2016 roku, na którym atakuje fana. W puli ostatnich postów znajdziemy również zdjęcie sikającego na plaży Biebera oraz Biebera z prawdziwymi kobiecymi piersiami (oczywiście jest to efekt Photoshopa)! Fani są wyraźnie zdezorientowani. Nie wiedzą, czy ktoś włamał się na konto Justina, czy może jest to przejaw jego oryginalnego poczucia humoru. Jedno jest pewne. Przez swoje dziwne zachowanie na Instagramie Justin Bieber nie stracił fanów.

- Jesteś szalony, ale kocham cię! - czytamy w jednym z komentarzy.

- Nadal wyglądasz świetnie - komentarz internauty pod zdjęciem Biebera z piersiami.

Dodajmy, że kobiece ciało, do którego doczepiono głowę Biebera należy do piosenkarki Halsey.

ZOBACZ: Bieber i Kardashian potrafią spędzić dzień nie wychodząc z łóżka

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: