ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kacper Kuszewski pożegnał tatę [ZDJĘCIA]

Kacper Kuszewski pożegnał tatę [ZDJĘCIA]

01.08.2016, godz. 05:00
Kacper pożegnał tatę
Kacper pożegnał tatę foto: 07 PAPARA

To był niezwykle smutny dzień dla Kacpra Kuszewskiego (40 l.). W sobotę w Rumi na Kaszubach pożegnał on tatę Jarosława, również aktora. Zmarłemu towarzyszyli jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Został pochowany przy dźwiękach trąbki i operowym śpiewie.

Był dla Kacpra nauczycielem i przyjacielem. Pan Jarosław w latach 60. był cenionym aktorem głównie teatralnym, ale zagrał w takich filmowych hitach jak "Matka Joanna od Aniołów", "Giuseppe w Warszawie" czy "Rękopis znaleziony w Saragossie". Ostatnie lata swojego życia spędził w Bydgoszczy, gdzie pracował w Teatrze Polskim. To właśnie on namówił syna, aby został aktorem, i dzięki jego wsparciu Kacper został gwiazdą serialu "M jak miłość".

Przez ostatnie lata tata serialowego Mostowiaka bardzo chorował. Miał poważne kłopoty z sercem. Zmarł w środę wieczorem. W sobotę odbył się skromny pogrzeb w Rumi niedaleko Gdyni. Tam właśnie przez długi czas mieszkali Kuszewscy, tam wychowywał się przyszły aktor.

Na cmentarz parafialny przybyli jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. Niestety nie było nikogo z gwiazd "M jak miłość".

Czytaj: M jak miłość. Kacper Kuszewski w żałobie po śmierci ojca, Jarosława Kuszewskiego: Dzięki tacie zostałem aktorem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: