ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kaczorowska wraca, by ratować Taniec z gwiazdami

Kaczorowska wraca, by ratować Taniec z gwiazdami

07.11.2016, godz. 04:00
Kaczorowska wraca, by ratować taniec z gwiazdami
foto:

Agnieszka Kaczorowska (24 l.) ma być cudowną bronią nadchodzącej i zarazem ostatniej zaplanowanej serii "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Producenci nie są zadowoleni z zakończonej właśnie szóstej edycji. Teraz żałują, że pozbyli się serialowej Bożenki z "Klanu". Wyniki mówią same za siebie - stracili pół miliona widzów.

Agnieszka, mimo iż jest aktorką, to przede wszystkim zawodową tancerką. Nic więc dziwnego, że trafiła do obsady polsatowskiego show. Wiosną 2015 r. nawet wygrała taneczne zawody. Szybko stała się też większą gwiazdą niż zapraszane tam znane osoby. Jednak jesienią 2016 r. w programie nie wystąpiła. Mówiło się, że nie wszyscy chcieli z nią pracować, gdyż zbytnio "gwiazdorzyła". Jednak usunięcie tańczącej aktorki to był strzał w stopę. Średnia oglądalność programu spadła z ponad 3 do 2,6 mln widzów. Produkcja chce więc zatrudnić ją na nowo do planowanej na wiosnę 2017 r. ostatniej już edycji "Tańca z gwiazdami".

- Na pewno będą ją kusić podwyżką. Dostawała 3 tys. zł za odcinek, teraz może podwoić stawkę. Ale chyba tylko ona może uratować oglądalność. Ma sporą rzeszę fanów i jest bardziej znana niż większość gwiazd na parkiecie - mówi nam osoba związana z produkcją show.

Finał szóstej edycji odbył się w miniony piątek. 100 tysięcy złotych, Kryształową Kulę i nagrodę specjalną - kurs tańca w Hongkongu wygrali aktor Robert Wabich (49 l.) i tancerka Hania Żudziewicz (24 l.). - Pieniądze z wygranej przeznaczę na remont i wędkę - mówił podekscytowany Robert.

Zobacz: Taniec z gwiazdami - kto wygrał? Kalicka czy Wabich

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: