ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kaczoruk komentuje porażkę w Azji Express. Co przekazała pozostałym uczestnikom?

Kaczoruk komentuje porażkę w Azji Express. Co przekazała pozostałym uczestnikom?

10.11.2016, godz. 09:23
Weronika Budziło, Renata KAczoruk, Azja Express
foto: print screen Renata Kaczoruk/Instagram

Renata Kaczoruk odpadła z programu Azja Express! Marzenie hejterów dziewczyny Wojewódzkiego wreszcie się spełniło. Fani celebrytki są zrozpaczeni. Renulka jednak się nie przejmuje. Skomentowała swoją porażkę na Instagramie. Napisała też coś do pozostałych uczestników show!

Renata Kaczoruk i Weronika Budziło w końcu odpadły z Azji Express. Nieprzychylni byli im widzowie i niektórzy uczestnicy. Pascal i Michał Żurawski wraz ze swoimi partnerami zawiązali sojusz, dzięki któremu dziewczyny pożegnały się z programem. Dwa tygodnie temu odmówiły wykonania zadania, polegającego na schwytaniu słoika czerwonych mrówek. Za karę spadły o jedną pozycję w dół na mecie. Dotarły na finisz przed ostatnie, więc siłą rzeczy musiały odpaść.

Jak Kaczoruk komentuje swoją porażkę? - Burza już za nami! Czas na przemyślenia i podsumowania - napisała na Instagramie ukochana Wojewódzkiego. Zamieściła zdjęcie, na którym stoi wraz z Weroniką Budziło. - Dziękuję za wspaniałą wspólna przygodę! Dziękuję całej ekipie Azja Express, byliście TWARDZIELAMI - napisała do uczestników programu. - Ps. Maria Konarowska i Agnieszka Włodarczyk - trzymam za was kciuki - czytamy w opisie zdjęcia.

Smutno Wam, że Renulka odpadła z programu?

Zobacz: Za co Renata Kaczoruk odpadła z Azja Express?!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: