ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kaczoruk kontra Rozenek. Majewski komentuje spór: "Miszczak rozważa rozdzielenie Kuby i Gosi w ramówce"

Kaczoruk kontra Rozenek. Majewski komentuje spór: "Miszczak rozważa rozdzielenie Kuby i Gosi w ramówce"

07.11.2016, godz. 11:09

Konflikt Kaczoruk- Rozenek ciągle trwa. Wszystko zaczęło się w programie Azja Express. Choć od nagrania show minęło już sporo czasu, celebrytki ciągle nie potrafią zakopać topora wojennego. Szymon Majewski postanowił skomentować medialną wojnę celebrytek.

Małgorzata Rozenek i Renata Kaczoruk są na ścieżce wojennej! Żadna ze stron nie zamierza przeprosić ani odpuścić. Co jakiś czas panie dogryzają sobie poprzez media społecznościowe. Tą poważną sytuację postanowił skomentować Szymon Majewski, znany satyryk, który obecnie działa głównie w sferze Internetu oraz pojawia się w reklamach pewnej sieci komórkowej.

- Konflikt między Wojewódzkimi i Majdanami narasta. W TVN w związku z tym każda z par ma osobne wejście. Ochrona monitoruje parking i ma za zadanie oddzielać parkujących. Spotkania odbywają się na oddzielnych piętrach. Na prośbę stron powstają dwie oddzielne zajawki bo jedni i drudzy nie chcą występować w jednym spocie - żartuje Szymon.  - Dyr. Miszczak rozważa rozdzielenie Kuby i Gosi w ramówce. Kuba ma być na jesień a Gosia na wiosnę, chyba że Amerykanie zgodzą się na oddzielne kanały Kuba TVN i Gosia TVN Bis. Kuba nie chciał być BIS - dodaje komik.

Też uważacie, że cała afera powoli zamienia się w cyrk?

Zobacz: Wojewódzki odchodzi z TVN? Jest komentarz stacji!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: