ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kaczoruk o wsparciu Wojewódzkiego po Azja Express: jestem porażona tym, na co się porwał

Kaczoruk o wsparciu Wojewódzkiego po Azja Express: jestem porażona tym, na co się porwał

23.11.2016, godz. 16:22
Renata Kaczoruk
foto: © AKPA

Renata Kaczoruk opowiedziała o swoich przeżyciach podczas emisji programu Azja Express. Na modelkę wylała się fala hejtu. W ciężkich chwilach mogła liczyć na wsparcie ukochanego. W jaki sposób Kuba Wojewódzki pocieszał ukochaną?

Przez pierwszych 10 odcinków Azja Express Renata Kaczoruk była czarnym charakterem programu. Po jej odejściu nikt nie przejął tej roli i w show, jak twierdzi Leszek Stanek, zrobiło się nudno. Partnerka Wojewódzkiego była zaskoczona tym, w jaki sposób przedstawiono jej osobę. Zaskoczyła ją również fala hejtu i nienawiści, którą wylali na nią internauci. Renata Kaczoruk, w rozmowie z Marcinem Cejrowskim w programie "Gwiazdy Cejrowskiego", wyznała, że w czasie emisji Azja Express zdarzało się jej płakać. Każdy odcinek ze swoim udziałem oglądała ze ściśniętym żołądkiem. Co więcej, przyznała, że potraktowaną ją jak towar.

- Jestem człowiekiem wrażliwym, nie jestem świnią. Mam poczucie przyzwoitości. Poczucie empatii, wobec siebie, moich rodziców, mojej siostry, która jest jeszcze w szkole i na pewno musi bronić swojego autorytetu - wyznała w rozmowie z Cejrowskim Kaczoruk.

Renata Kaczoruk o wsparciu Wojewódzkiego

W całym tym koszmarze, który przyszło Renacie przeżywać, ogromnym wsparciem okazał się Kuba Wojewódzki. Modelka szczerze wyznała, że jest porażona tym, na co się porwał, by bronić jej dobrego imienia. Jak Wojewódzki wspierał ukochaną w ciężkich chwilach?

- Słowem, przytuleniem, tłumaczeniem. Zabraniał mi myśleć o tym, co się wydarzy. Zabraniał mi analizować, od czego nie mogę się uwolnić, bo jestem 'control-freakiem' - chwaliła partnera Kaczoruk w programie "Gwiazdy Cejrowskiego".

ZOBACZ: Rozenek nazwała Kaczoruk "SUKĄ". Jak się z tego tłumaczy?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: