ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kanye West pod obserwacją psychiatrów. Jest pierwsza diagnoza?

Kanye West pod obserwacją psychiatrów. Jest pierwsza diagnoza?

24.11.2016, godz. 10:55
Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Raper został zakuty w kajdanki!
Stan zdrowia Kanye Westa pogorszył się foto: EAST NEWS

Kanye West na początku tygodnia trafił do szpitala. Raper został przewieziony na obserwację psychiatryczną. Co się dzieje ze zdrowiem gwiazdora? Jest już pierwsza wstępna diagnoza.

Nowe fakty na temat zatrzymania i stanu zdrowia Kanye Westa. Muzyk pod koniec listopada został zakuty w kajdanki i przewieziony do szpitala na obserwację psychiatryczną. Jak się okazuje raper próbował zaatakować człowieka. O złym stanie zdrowia Westa poinformował jego lekarz dr Michael Farzam, który zadzwonił na policję około godziny 1:20 w nocy. Portal TMZ.com poinformował, że bezpośrednim powodem zgłoszenia była próba ataku, jakiej West miał się dopuścić wobec pracownika siłowni należącej do jego trenera personalnego. W zgłoszeniu dr Farzam zaznaczył, że jego pacjent nie jest już agresywny, ale może zareagować agresywnie wobec interwencji policji.

Choroba Kanye Westa - jest już pierwsza diagnoza

Co się dzieje z Kanye Westem? Lekarz rapera nie ma wątpliwości. Zaburzenia muzyka nazwał "tymczasową psychozą" wywołaną brakiem snu i odwodnieniem. Najnowsze doniesienia dotyczące stanu zdrowia Kanye Westa mówią o tym, że raper czuje się już znacznie lepiej. Przy chorym mężu czuwa Kim Kardashian, która odwołała publiczne występy, aby być przy ukochanym.

ZOBACZ: Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Raper został zakuty w kajdanki!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: