ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Raper został zakuty w kajdanki!

Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Raper został zakuty w kajdanki!

22.11.2016, godz. 10:35
Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Raper został zakuty w kajdanki!
Stan zdrowia Kanye Westa pogorszył się foto: EAST NEWS

Kanye West trafił na obserwację psychiatryczną! Najpopularniejszy amerykański raper został zatrzymany w mieszkaniu swojego trenera, zakuty w kajdanki i przewieziony do szpitala. Tam jego stan zdrowia mają ocenić między innymi psychiatrzy. Na co choruje Kanye West?

Stan zdrowia Kanye Westa pogarsza się. Jak podają zagraniczne media, trener rapera, Harley Pasternak, zaniepokojony zachowaniem pracodawcy, wezwał policję. Mężczyzna zdecydował się na ten krok, gdy zauważył, że West "dziwnie się zachowuje". Przybyli na miejsce sanitariusze musieli długo przekonywać gwiazdora, aby udał się z nimi do szpitala. Ostatecznie Kanye West został wyprowadzony z domu trenera w kajdankach. Zdaniem zagranicznych portali jest to standardowa procedura w takich sytuacjach. Przypomnijmy, że już kilka dni temu zachowanie rapera było co najmniej dziwne. Gwiazdor podczas występu w Sacramento zaśpiewał jedynie trzy piosenki. Zamiast dalszego koncertu, wygłosił emocjonalne przemówienie, które trwało blisko 15 minut, i w którym zaatakował Hillary Clinton, Baracka Obamę, Marka Zukerberga a także Beyonce. Fani byli oburzeni.

Kanye West pod obserwacją psychiatryczną

W poniedziałek 22 listopada raper został przewieziony do szpitala w Los Angeles, gdzie poddano go obserwacji psychiatrycznej. Na co choruje Kanye West? Na razie nie podano jednoznacznej diagnozy. Oficjalnie mówi się o tym, że gwiazdor cierpi na zaburzenia snu i przemęczenie. Raper jest pracoholikiem. Zdarza się, że nie śpi przez 48 godzin. Źródło bliskie artyście, które podało takie informacje, zaprzeczyło w rozmowie z magazynem "People", że przeżył on załamanie nerwowe. Znajomi Kanye Westa twierdzą, że do jego złego stanu przyczyniły się problemy małżeńskie z Kim Kardashian i "paranoja na punkcie konfliktu z Jayem-Z".

Kanye West odwołuje koncerty

Niestety problemy ze zdrowiem odbijają się na karierze gwiazdora. Firma Live Nation odwołała już 21 koncertów Kanye Westa za oceanem. To oznacza, że będzie musiała zwrócić fanom prawie 30 mln dolarów za kupione już wcześniej bilety.

ZOBACZ: Kim Kardashian napadnięta w Paryżu. Ochroniarz zapowiada zemstę

Źródło: STORYFUL/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: