ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kanye West załamał się, bo za dużo wydał na remont willi?

Kanye West załamał się, bo za dużo wydał na remont willi?

29.11.2016, godz. 11:57
Kanye West (3)
foto: Facebook

Kanye West nadal przebywa w szpitalu. Jego stan nie poprawił się. Tymczasem zagraniczne media wciąż spekulują na temat przyczyn jego złego samopoczucia. Czy za załamiem stoi kosztowny remont luksusowej rezycencji?

Kanye West nadal przebywa w szpitalu. Według najnowszych doniesień raper zmaga się nie tylko z depresją, ale również psychozą. Co więcej, muzyk obawia się lekarzy, twierdząc, że chcą go skrzywdzić. Cały czas przy ukochanym czuwa Kim Kardashian. Kanye West na zostać wypisany ze szpitala na dniach. Tymczasem, wszyscy wciąż zastanawiają się, co stoi za złym stanem zdrowia gwiazdora.

Załamał się, bo wydał miliony na remont willi?

O tym, że Kanye West miał problemy natury psychicznej mówiono od dawna. Serwis TMZ dodaje, że do pogorszenia stanu zdrowia rapera przyczyniły się problemy finansowe. W 2014 roku Kanye wraz z żoną kupił willę za 20 milionów dolarów. I choć do tej pory nie miał okazji w niej mieszkać, to już wydał fortunę na jej remont. Zmiana aranżacji do tej pory pochłonęła 10 milionów. Podobno nietrafiona inwestycja była kością niezgody pomiędzy celebrytką i raperem. Wzajemnie wyrzucali sobie z jednej strony fakt zakupienia nieruchomości, z drugiej zmianę koncepcji remontu i fakt wydawania kolejnych bajońskich sum.

ZOBACZ: Ed Sheeran zraniony szablą przez księżniczkę Beatrice

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: