ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Karolina Korwin Piotrowska otrzymuje goźby od fanów Patryka Pniewskiego

Karolina Korwin Piotrowska otrzymuje goźby od fanów Patryka Pniewskiego

03.11.2016, godz. 12:53
Karolina Korwin Piotrowska
foto: © AKPA

Karolina Korwin Piotrowska na własnej skórze przekonała się, czym grozi żartowanie z "gwiazd internetu". Dziennikarka wyśmiała wypowiedź Patryka Pniewskiego, przez co wylała się na nią fala hejtu ze strony fanów aktora.

Karolina Korwin Piotrowska hejtowana przez fanów Patryka Pniewskiego. Dlaczego? Dziennikarka zażartowała ostatnio z wypowiedzi młodego aktora. Pniewski w jednym z wywiadów przyznał się do tego, że ma sztuczny ząb. Po tym wyznaniu prowadząca Magala Towarzyskiego umieściła na Facebooku następujący wpis:

- Cudownie ma sztuczny ząb, ale czy ma sztuczną inteligencję?

Reakcja fanek Pniewskiego na komentarz Korwin Piotrowskiej była natychmiastowa i... bardzo nieprzyjemna. Młode dziewczyny, zaczęły wysyłać dziennikarce obraźliwe wiadomości. Pojawiły się nawet groźby. W końcu w dyskusję wtrącił się Pniewski, który umieścił na Facebooku następujący wpis: "Tej to się nudzi w życiu". Aktor poprosił również fanów, aby zaprzestali komentowania wypowiedzi Karoliny Korwin Piotrowskiej. Niestety, zanim jego prośby zostały wysłuchane, na profilu dziennikarki znalazły się komentarze z wyzwiskami i groźbami. "A może chcesz po ryju dostać parę razy to przestaniesz klepać tą jadaczką???" - czytaliśmy na profilu Korwin Piotrowskiej.

ZOBACZ: Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Przybysz o wyznanie o aborcji: "Czasem trzeba myśleć"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: