ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Karolina Korwin Piotrowska wyprawiła urodziny... swojemu pieskowi! [ZDJĘCIA]

Karolina Korwin Piotrowska wyprawiła urodziny... swojemu pieskowi! [ZDJĘCIA]

09.08.2016, godz. 09:46

Karolina Korwin Piotrowska słynie ze swojej miłości do piesków. Jest szczęśliwą posiadaczką pociesznego czworonoga, który skończył niedawno 4 lata. Dziennikarka postanowiła zorganizować mu przyjęcie urodzinowe.

Dla wielu ludzi zwierzątka domowe to oczka w głowie. Nie inaczej jest w świecie celebrytów. Istnieje wiele gwiazd, które mają w domu ukochanego czworonoga. Jedną z nich jest Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka od dawna słynie z tego, że pała wielką miłością do zwierząt, w tym psów. Jej pupil rasy jack russell terrier skończył niedawno 4 lata.

To wspaniała okazja do wyprawienia psiakowi przyjęcia urodzinowego! Piesek dostał w prezencie pyszny tort. Dziennikarka skrupulatnie opisała jak wyglądały przygotowania do święta. - Cudna, 4 lata. Parówki z szynki jakby się kto pytał, bo niektórzy uważają, żę truję psa, a torcik z Doliny Noteci- ichnia konserwa z drobiem. Dodam, że poprawiła surową marchewką, talerz po mojej prababce - napisała na Facebooku. Oczywiście nie obyło się bez fotek!

Ile lat skończył psiak Korwin Piotrowskiej w psich latach? 4 lata u małego psa, to jak 36 lat ludzkiego życia. Dziennikarka musi się więc powoli szykować na kryzys wieku średniego swojego pupila!

Zobacz: Korwin Piotrowska odpowiada Młynarskiej i staje w obronie wydepilowanych celebrytów z "Azja Express"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: