ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Kasia Cichopek-Hakiel nawołuje: Bądźmy razem w te święta [ZDJĘCIA]

Kasia Cichopek-Hakiel nawołuje: Bądźmy razem w te święta [ZDJĘCIA]

14.04.2017, godz. 02:00
Bądźmy razem w te święta
foto:

Już niebawem Święta Wielkanocne, magiczny czas. Nieważne, czy właśnie pieczemy ciasta, walczymy z kurzem czy pakujemy walizki na rodzinny wyjazd. Nie zapominajmy o tym, co w tym czasie jest najważniejsze - o rodzinie, byciu naprawdę razem, o wspólnym przeżywaniu momentów dobrych i tych trudnych - mówi Katarzyna Cichopek-Hakiel (35 l.), gospodyni programu NOWEJ TV "Nowa Ja!".

Kasia już nie może doczekać się Wielkanocy. Ten czas poświęci najbliższej rodzinie.

- Święta to dla mnie okres refleksji i podsumowań. Czasem zdarza się jakaś natrętna myśl, że może powinnam była zrobić jeszcze to czy tamto, że może nie zdążyłam. Ale zagryzam wtedy mazurka i patrząc na moje uśmiechnięte dzieciaki, wiem, że wszystko jest tak, jak miało być. Życzę Wam zdrowia, miłości i bliskich osób wokół. I dystansu do własnych niedoskonałości - mówi.

Gospodyni programu NOWEJ TV "Nowa Ja!" myśli w tym czasie nie tylko o sprawach duchowych. Ważne dla niej jest także to, w co należy się ubrać. Spełnia też prośbę naszych Czytelników o poradę w tej sprawie.

- Wiele z Was zastanawia się, w co się ubrać na świąteczne śniadanie lub obiad. Pamiętajmy, że święta to czas spędzony z najbliższymi. Często do stołu siadamy z wielopokoleniową rodziną, zatem strój powinien oddawać szacunek do tradycji i osób starszych oraz powinien być wygodny. W końcu przy stole długo siedzimy i duuużooo jemy - żartuje Katarzyna.

Zobacz: Rusin "ośmieszona" w Milionerach. Iga Lis komentuje wpadkę mamy

Źródło: VOX FM
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: