ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kasia Cichopek została ekspertką! Pokaże kobietom jak żyć [ZDJĘCIA]

Kasia Cichopek została ekspertką! Pokaże kobietom jak żyć [ZDJĘCIA]

29.09.2016, godz. 02:00
KATARZYNA CICHOPEK
KATARZYNA CICHOPEK foto:

Opłacało się kończyć studia Katarzynie Cichopek-Hakiel (34 l.). Aktorka jest magistrem psychologii i dzięki temu dostała nową pracę. Została ekspertką. Pomoże w odmienianiu życia kobiet na lepsze. Doradza im w nowym programie "Nowa ja", za który zgarnie aż 50 tys. zł.

Kasia od lat jest ulubienicą Polek. Ładna, zdolna, pracowita. A problemy życia codziennego nie są jej obce. Pracuje na planie "M jak miłość", wychowuje dwójkę dzieci, syna Adama (7 l.) i córkę Helenę (3 l.), i jak wielu rodaków spłaca kredyt. Ze wszystkim radzi sobie znakomicie. Pomaga jej w tym dyplom z psychologii. Nic zatem dziwnego, że szefowie nowej stacji 8TV zaproponowali jej prowadzenie programu "Nowa ja". Zobaczymy w nim kobiety, które nie są zadowolone ze swojego życia i pragną pozytywnych zmian. Kasia wraz ze sztabem psychologów i stylistów pomoże paniom nie tylko odkryć siebie na nowo, ale również odnaleźć szczęście.

- Mam w sobie dużo empatii, skończyłam psychologię, lubię słuchać. Interesuje mnie drugi człowiek, dlatego cieszę się, że znalazłam się w tym programie i mogę te kobiety jakoś wesprzeć - mówi Katarzyna.

Na razie aktorka podpisała umowę na jeden sezon, jeśli się sprawdzi, zobaczymy ją w kolejnych ramówkach.

Zobacz: Młynarska do Rozenek i reszty: "Robicie z siebie idiotów!"

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: