ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kasia Markiewicz zmarła 23 marca. Łzy w The Voice of Poland. Sławek miał z nią zaśpiewać... [WIDEO]

Kasia Markiewicz zmarła 23 marca. Łzy w The Voice of Poland. Sławek miał z nią zaśpiewać... [WIDEO]

06.04.2014, godz. 19:51
Kasia Markiewicz The Voice Of Poland
foto: YouTube

W sobotę 5 kwietnia fani programu The Voice of Poland mieli okazję zobaczyć pierwsze bitwy w tym sezonie. Jednak nikt nie spodziewał się, że jeden z uczestników będzie musiał wystąpić sam. Rywalka Sławka Ramiana, Kasia Markiewicz zmarła na raka 23 marca. Posłuchajcie utworu "Moja i twoja nadzieja" ze specjalną dedykacją dla Kasi Markiewicz.

W trakcie występu Sławomira Ramiana, który na ringu The Voice of Poland wystąpił sam panowało ogromne wzruszenie. Wokalista z grupy Justyny Steczkowskiej miał zmierzyć się w bitwie z Kasią Markiewicz, która 23 marca zmarła na raka.

Sławek wykonał utwór „Moja i twoja nadzieja” z dedykacją dla Kasi Markiewicz. W trakcie jego występu trudno było opanować wzruszenie. W oczach jurorów pojawiły się łzy. Nawet rockmanowi Markowi Piekarczykowi nie udało się utrzymać emocji na wodzy.

Zobacz też: The Voice of Poland, 4 edycja - nasza relacja ZOBACZ KTO wygrał bitwy

Zgodnie z zasadami programu, po występie uczestników jurorzy muszą skomentować występ. Jednak tym razem nie wszyscy dali radę.

- Przepraszam, nie mogę teraz mówić- powiedziała łamiącym się głosem Sadowska zasłaniając się teczką.

Justyna Steczkowska, wyznała, że miała zaśpiewać partię Kasi, jednak nie dała rady.

- Cały czas mieliśmy nadzieję, że Kasia zaśpiewa. Ja tego nie uniosłam, nie dałam rady zaśpiewać za nią z tobą- powiedziała wzruszona piosenkarka.

Wcześniej stwierdziła, że „Mimo tego co się stało, Kasia pokazała, że warto wierzyć w swoje marzenia do końca”.

Polub Se.pl na Facebooku

Źródło: Agencja TVN/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: