ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kasia Smolińska - wywiad, wszystko o jednej z faworytek Top Model

Kasia Smolińska - wywiad, wszystko o jednej z faworytek Top Model

27.10.2010, godz. 16:20
Katarzyna Smolińska
Katarzyna Smolińska, Kraków, 19 lat foto: Brak agencji
Dziś wieczorem przed nami kolejny, już ósmy, odcinek programu "Top Model. Zostań modelką". Im bliżej końca, tym wyraźniejsza staje się przewaga części uczestniczek nad pozostała grupą. Bez wątpienia jedną z faworytek jest Kasia Smolińska (18 l.).

KASIA SMOLIŃSKA

wymiary:

Wzrost 176 cm
Waga 52 kg
Biust 83
Talia 57 cm
Biodra 88 cm

"Aniołek, który potrafi tupnąć nogą" - tak o sobie mówi Smolińska. Krakowianka. Jej osoba od początku budzi duże emocje. Castingi do programu przeszła bardzo pewnie, od razu wpadając w oko jury.

Sama przyznała, że ma za sobą spore doświadczenie. Tak rzeczywiście jest. Kasia ma podpisaną umowę z polską agencją New Age Models oraz włoską Future (siedziba w Mediolanie).

Przeczytaj koniecznie: Top model - finałowa trzynastka ZDJĘCIA!

Po Top Model chce zaistnieć w mediach

Jej życiowe motto to "impossible is nothing" i w programie "Top Model. Zostań modelką" wciela je w życie. Warunki do kariery w zawodowym świecie mody ma doskonałe - 177 cm/ 52 kg. Jej wymiary to 83/57/88.

W programie postanowiła wystartować po tym, jak zdała maturę i dostała się na wymarzone studia. Okazało się, że letnia przygoda przerodziła się w wielką życiową szansę.

- Biorąc udział w programie mam okazję pokazać się szerokiej widowni wraz z wszystkimi wadami i zaletami, pochwalić talentami, a dzięki temu zaistnieć w mediach. Mam nadzieję, że po programie drzwi do świata mediów i modelingu będą stały dla mnie otworem - powiedziała Smolińska, gdy dostała się do programu.

Patrz też: Top Model, odc. 7 - relacja z odcinka

Jej ideał mężczyny

Panowie oglądający program zapewne z chęcią się dowiedzą, czy serce Kasi jest wolne i jacy mężczyźni mają u niej szanse. Otóż Smolińska jest wolna, a facet jej marzeń jest:

- Szczery, otwarty, inteligentny, mający poczucie humoru i "to coś", wysoki.

Czy Kasia zwycięży w "Top Model"? Do tego jeszcze daleka droga. Póki co będzie musiała przejść kolejny etap. Czy jej się uda, przekonamy się już dziś o 21.30 włączając TVN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: