ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kasia Tusk wydaje nową książkę. Tym razem nie o ciuchach i luksusowym życiu

Kasia Tusk wydaje nową książkę. Tym razem nie o ciuchach i luksusowym życiu

04.08.2017, godz. 09:56
Kasia Tusk
Kasia Tusk wydała nową książkę. foto: EAST NEWS

Kasia Tusk wydała nową książkę. Jej "Elementarz stylu" szybko stał się bestsellerem. Wszystko wskazuje na to, że z drugą książką będzie tak samo. O czym jest nowa książka Kasi Tusk?

Kasia Tusk wydała nową książę. Tym razem opowiada nie o modzie, ale o fotografii. Nie da się ukryć, że blogerka ma doświadczenie w wykonywaniu i obrabianiu zdjęć. Od 6 lat prowadzi serwis "Make Life Easier", który wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. Część internautów korzysta z niego zresztą nie ze względu na treść, a właśnie na zdjęcia.

Kasia Tusk pracowała nad książką dziesięć miesięcy. O wszystkim opowiedziała swoim fanom na blogu. "Make Photography Easier" ma być poradnikiem dla wszystkich miłośników fotografii. Kasia Tusk zawarła w nim praktyczne porady, jak zrobić dobre zdjęcie niezależnie od sprzętu, jakim dysponujemy. Córka Donalda Tuska dysponuje w tej chwili drogiej klasy aparatami, ale zaczynała od prostych sprzętów. Jak sama napisała na blogu, w książce chciała zawrzeć odpowiedzi na pytania, które sama sobie zadawała, gdy zaczynała zajmować się fotografią. Jak wybrać ujęcie, jak ładnie wyjść na zdjęciu, czy robić zdjęcia rano czy wieczorem - o tym wszystkim mamy przeczytać w nowej książce Kasi Tusk.

"Make Photography Easier" trafi do sklepów we wrześniu. Książkę już okrzyknięto bestsellerem. Jak myślicie, powtórzy sukces "Elementarza stylu"?

Czytaj także: Kasia Tusk urządziła sobie gniazdko obok Marty Kaczyńskiej

Zobacz: Ciężkie życie księżniczki Europy. Tak haruje Kasia Tusk

Polecamy: Kasia Tusk straciła kota

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: