ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kasia Warnke o związku z młodszym o 10 lat Stramowskim: "Sami zaczęliśmy się zastanawiać"

Kasia Warnke o związku z młodszym o 10 lat Stramowskim: "Sami zaczęliśmy się zastanawiać"

07.09.2016, godz. 10:28
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
foto: © AKPA

Kasia Warnke przyznała, że przed ślubem z młodszym o 10 lat Piotrem Stramowskim przeżywała chwile zwątpienia. Dlaczego? Wszystko przez sporą różnicę wieku, którą wytykano im na każdym kroku. Jak sobie z tym poradzili?

Różnica w wieku między Katarzyną Warnke a Piotrem Stramowskim wynosi 10 lat. Aktorka za dwa lata będzie świętować swoje 40 urodziny. Jej partner - trzydzieste. Tuż po tym, gdy zaczęli się spotykać, wiek stał się tematem licznych komentarzy - komentarzy ze strony znajomych. W szczerym wywiadzie dla "Gali" Katarzyna Warnke przyznała, że na początku w ogóle nie zwracali na to uwagi. Co więcej, różnica wieku nie była dla nich problemem. Mimo tego w końcu ulegli presji otoczenia.

- Zaczęły się komentarze, pytania. I siłą rzeczy sami zaczęliśmy się zastanawiać, że może to jednak jest jakiś problem... Przychodziły mi takie myśli do głowy: "No nie, to jest jednak dziesięć lat. Co ja sobie wyobrażałam?" - wyznała aktorka.

W rozwianiu wszelkich wątpliwości pomogła szczera rozmowa. To właśnie w ten sposób para poradziła sobie z trawiącym ich problemem. Zamiast zamiatać sprawę pod dywan postanowili poważnie porozmawiać.

- Zastanawialiśmy się nad ewentualnymi problemami. Oczywistym jest biologia -  jeśli chcemy mieć dzieci, musimy się zdecydować w najbliższym czasie. Dużo rozmawialiśmy. I muszę przyznać, że to były jedne z naszych najciekawszych rozmów. Piotrek jednak długo nie mógł zrozumieć, dlaczego sprawa wieku tak bardzo mnie dotyka - przyznała Katarzyna.

ZOBACZ: Katarzyna Warnke krytykuje przyjmowanie nazwiska męża. Co na to Szulim

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: