ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kasprzykowski w obronie Owsiaka: "Jego sprzęt ratował życie moich bliskich"

Kasprzykowski w obronie Owsiaka: "Jego sprzęt ratował życie moich bliskich"

25.06.2017, godz. 15:38
Tamara Arciuch, Bartek Kasprzykowski
Tamara Arciuch pojawiła się u boku Bartka Kasprzykowskiego. foto: AKPA

W tym roku po raz pierwszy Telewizja Polska nie transmitowała finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tej sytuacji w Obronie Owsiaka stanęło wiele gwiazd. Do ich grona dołączył ostatnio Bartek Kasprzykowski. Zobacz, co powiedział.

Pierwszy raz od ponad dwudziestu lat Telewizja Polska zrezygnowała z transmisji tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nic więc dziwnego, że z pomocą Owsiakowi ruszyła konkurencja. Nieudany bojkot WOŚPu pozwolił zebrać rekordową kwotę ponad 100 milionów złotych. TVP nie przekazała również informacji swoim widzom o wynikach aukcji, oraz nie relacjonowała konferencji, podczas której Owsiak pokazał, w jaki sposób zostały wydane pieniądze zebrane podczas zbiórki.

W obronie Owsiaka staje coraz więcej gwiazd. Do ich grona dołączyli ostatnio Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

- Jeżeli pieniądze obywateli są wydawane w takiej ilości i w takim celu, to nie rozumiem, żeby Telewizja Publiczna nie mówiła o tym - przyznał dla portalu PrzeAmbitni. Sam również miałem swoich bliskich, którzy korzystali ze sprzętu kupionego z WOŚP. Jego sprzęt ratował życie moich bliskich - wyznał aktor.

Zobacz: Były narzeczony Dody pokazał córki, wzorowe uczennice!

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: