ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Katarzyna Cichopek: Uwierzyłam, że jestem PYZĄ

Katarzyna Cichopek: Uwierzyłam, że jestem PYZĄ

19.09.2016, godz. 07:00
Katarzyna Cichopek na wakacjach na Mazurach
Katarzyna Cichopek na wakacjach na Mazurach foto: Instagram

Nie ma wykształcenia aktorskiego i nie jest typową pięknością. Mimo to Katarzyna Cichopek (34 l.) zdobyła serca Polaków i miała rzesze fanów. Niestety, znaleźli się też tacy, którzy wytykali jej, że nie potrafi grać, a nawet to, że jest... gruba. - Polski show-biznes jest naprawdę okrutny - żali się Cichopek.

Gwiazda "M jak miłość" nie raz oberwała za marne, zdaniem wielu, umiejętności aktorskie. Przez lata starała się udowodnić, że potrafi grać. Przykrość sprawiało jej też to, że nazywana jest Pyzą.

- Po latach czytania o sobie, że nie umiem tego, że jestem kiepska w tym, że źle wyglądam, że jestem gruba, "pyza", pojawiła się chwila zwątpienia i zastanawiałam się, czy oni czasem nie mają racji. Na szczęście miałam przy sobie cudowną rodzinę i oni bardzo szybko wyprowadzali mnie z takiego myślenia - powiedziała Kasia w rozmowie z magazynem "Super Express TV".

Jak zapewnia, to, że dziś nie jest już rozchwytywaną celebrytką, nie wpływa na jej samoocenę.

- Dzisiaj, gdy mam doświadczenie i jestem, gdzie jestem, to nie moja praca wytycza mi poczucie własnej wartości. Wiem, kim jestem, wiem, ile umiem, i to, czy jestem bardziej, czy mniej rozchwytywana zawodowo, nie wpływa na moje samopoczucie - dodaje aktorka.

Brawo, Kasiu!

Zobacz: Mireille Mathieu w Polsce w 2016 roku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: