ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Katarzyna Figura wróciła, żeby zarobić pół miliona! Będzie grała w nowym serialu

Katarzyna Figura wróciła, żeby zarobić pół miliona! Będzie grała w nowym serialu

20.05.2017, godz. 05:00
KATARZYNA FIGURA WRACA.
foto: AKPA

Wreszcie skończyła się zła passa Katarzyny Figury (55 l.). Nie tylko kończy się jej batalia sądowa z mężem Kaiem Schoenhallsem (52 l.), ale także Kasia będzie na jesieni jedną z głównych twarzy TVN. Zobaczymy ją m.in. w nowym serialu "Za marzenia".

Katarzyna Figura w ostatnim czasie nie mogła się pochwalić sukcesami zawodowymi. Aktorka bowiem nie dostawała zbyt często propozycji pracy, aż do teraz. Wszystko przez sprawy sądowe. Teraz, kiedy wiadomo już, że wychodzi z nich zwycięsko, zła karta się odwróciła. Kasia będzie nową gwiazdą TVN. Zagra w serialu i filmie.

- "Za marzenia" to serial obyczajowo-komediowy oparty na książce pod tytułem "Zaczaruj mnie". Opowiada o wzlotach i upadkach trójki dwudziestosześciolatków mieszkających razem od czasów studiów. Kiedy ich poznajemy, są na etapie przechodzenia ze studenckiego życia w dorosłość - zdradza nam osoba ze stacji.

Figura ma zagrać jedną z kluczowych postaci. W serialu pojawią się także Maja Bohosiewicz (27 l.), Anna Karczmarczyk (26 l.), Piotr Nerlewski (28 l.) i Marcin Bosak (38 l.). Serial na ekrany naszych telewizorów ma trafić już na jesieni.

Na dodatek Kasia zagra w filmie "7 uczuć" Marka Koterskiego (75 l.).

Jak szacuje się w branży, za oba projekty zgarnie 500 tys. zł. Jako że aktorka w ostatnim czasie miała problemy finansowe, nie była w stanie nawet wykończyć swojego nowego mieszkania w Gdyni, o przyszłość nie musi się już martwić.

Zobacz także: Bieniuk tłumaczy, dlaczego nie poślubił Anny Przybylskiej

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: