ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Katarzyna Sokołowska - kim jest nowa jurorka Top Model 3, co osiągnęła Sokołowska

Katarzyna Sokołowska - kim jest nowa jurorka Top Model 3, co osiągnęła Sokołowska

15.05.2012, godz. 09:00
Katarzyna Sokołowska
foto: AKPA

Katarzyna Sokołowska będzie nową jurorką Top model 3. Zostań modelką. Kim jest Katarzyna Sokołowska i co osiągnęła? Trzeba przyznać, że jest dość anonimową osobą, jak na zajęcie miejsca w jury tego programu.

Katarzyna Sokołowska jest reżyserką pokazów mody oraz najważniejszych wydarzeń modowych w kraju. Zwykle schowana jest za kulisami pokazów, biega ze słuchawkami i mikrofonem kontrolując, czy wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Sokołowska była odpowiedzialna za pokaz mody Dawida Wolińskiego oraz za finał programu Top Model 2.

Reżyserka odpowiedzialna jest za wszystko - muzykę, modelki, cała otoczkę organizacyjną. Podobno kochają ją wszyscy projektanci, ponieważ wywiązuje się zawsze ze swoich obowiązków.

Marcin Tyszka jest zachwycony jej wyborem do jury. Trzeba przyznać, że skoro Sokołowska zajmuje się pracą w branży mody, z pewnością będzie wiedziała, jak doradzać modelkom.

- Sokołowska od 16 lat współpracuje z producentami, domami mody, projektantami, agencjami reklamowymi, agencjami modelek. Reżyseruje POKAZY MODY, eventy aż po skomplikowane technicznie i logistycznie wielkie wydarzenia. Pracuje dla dużych koncernów. Specjalizuje się w POKAZACH MODY i złożonych widowiskach zawierających ceremonie rozdania nagród, otwarcia, premiery, kolacje, pokazy, elementy show (taniec, muzyka i inne) - możemy przeczytać na jej stronie.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: